Что-то не так с Кевином

Фільм «Щось не так с Кевіном» знятий за мотивами міжнародного бестселера Лайонелла Шрівера 2003 року

Расписание сеансов

112 хв.

Великобританія, США / 2011
Режисер: Лінн Рамзі («Щуролов»)
Актори: Тілда ​​Свінтон («Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Після прочитання спалити», «Хроніки Нарнії», «Зламані квіти»), Джон Сі Рейлі («Дев’ять», «Авіатор», «Банди Нью-Йорка»), Езра Міллер

Номінація на Золоту пальмову гілку Каннського МКФ, 2011 р.

Молода, талановита і яскрава Єва відмовляється від кар’єри та особистого життя заради народження і виховання дитини. Коли в 15 років її син робить жахливий вчинок, вона болюче намагається розібратися, що могло стати причиною її трагічного материнського фіаско. Фільм знятий за мотивами міжнародного бестселера Лайонелла Шрівера 2003 року, який був виданий російською мовою під назвою «Ціна нелюбові». Автором оригінального саундтреку до фільму став Джонні Грінвуд, музикант гурту Radiohead.

Преса про фільм:

«У центрі цієї історії – рідко порушувана тема амбівалентності материнських почуттів. Саме цю проблему активно обговорювали в рецензіях на книгу-першоджерело. Однак у фільмі ми бачимо Єву, яка силкується впоратись із наслідками вчинків свого сина Кевіна, а також спостерігаємо за тим, як він перетворюється з диявольського малюка, який зміг би нагнати жаху на самого Деміана з фільму «Омен», у жорстокого і розумного підлітка» (Screen Daily)

 

«Цей фільм пильно і безжально препарує характери своїх героїв і є блискучою нігілістичною та феміністичною притчею: що трапляється, коли розумні, прогресивні і цілеспрямовані жінки народжують на світ хлопчиків – задерикуватих маленьких негідників, що насміхаються, обзиваються і люблять зброю – яких вони самі боялися і зневажали зі шкільних часів?» (The Guardian)