Future shorts: лето 2012

Расписание показов

Летняя подборка крупнейшего в мире фестиваля короткометражного искусства включает 7 лучших фильмов со всего мира.

В их числе — оскаровский номинант, лауреат премии BAFTA «Утренняя прогулка» (Великобритания, 2012), победитель фестиваля Clermont-Ferrand «Гостья» (Южная Корея), фаворит фестиваля SXSW «Конспект по биологии»(США), экспериментальный короткометражный фильм на грани изысканного видеоарта «Мы станем нефтью»(Румыния), фильм о взрослении «Фейерверк», участник фестивалей Sundance, Tribeca и Los Angeles Film Festival (США); лента «Уличный продавец кинематографа», которую режиссер Кларисса Нолл  называет «короткометражным кинопроизводством на заказ»; короткометражка «Бардак» о неожиданной встрече группы израненных, но от этого не менее злобных викингов с обыкновенной автобусной экскурсией XXI века (Великобритания); богатая сюрпризами красочная анимация «Неожиданная кончина матери Френсиса Купера».

ПРОГРАМА

ВРАНІШНЯ ПРОБІЖКА

режисер Грант Орчард
Велика Британія — 2012
7 хв.

Ця короткометражка режисера Гранта Орчарда, створена Studio AKA, багаторазовим володарем премії BAFTA і продюсером найпопулярнішої стрічки з підбірок Future Shorts «Йойо серед зірок», – це історія зіткнення між мешканцем Нью-Йорка і курчам. Розповідь складається з трьох актів, що відстоять один від одного на 100 років в часі. Цей неймовірно успішний анімаційний твір вже також отримав нагороду BAFTA та приз журі на кінофестивалі в Санденсі, а також номінувався на «Оскар» за кращий короткометражний анімаційний фільм.

ГІСТЬ

режисер Га-Юн Юн
Південна Корея — 2011
20 хв.

Ображена на вчинки власного батька, дівчина-підліток пробирається в будинок його коханки, аби знайти її двох малих дітей. Цей фільм-володар Гран-прі Міжнародного кінофестивалю в Клермон-Феррані є чудово накресленим за межами часу портретом емоцій від програми мистецького кіно Корейського національного університету мистецтв.

ЗАПИСКИ НА БІОЛОГІЇ

режисер Вілл Медден
США — 2011
6 хв.

«Записки на біології» — це покадрова анімація, що стала переможцем в номінації Найкращий короткометражний фільм на кінофестивалі в Остіні, Техас. Цей дуже розумний фільм, створений компанією Ornana Films, слідує за уявою студента протягом лекцій з біології.

З НАС БУДЕ НАФТА

режисер Міхай Греку
Румунія — 2011
6 хв.

Переможець кінофестивалю в Тампере, цей експериментальний документальний фільм був створений під враженням від Мексиканської затоки після аварії на нафтовій платформі. Фільм в образній формі викладає наслідки у вигляді зіткнення географічних об’єктів.

ВУЛИЧНЕ КІНО

режисер Кларісса Нол
Бразилія — 2011
15 хв.

Проюсер короткометражних фільмів продає послуги з кінозйомок на замовлення на одній з найбільш людних торгових вулиць Бразилії. Результат – це неочікувана суміш жанрів, від самурайського епосу до сімейної мелодрами, що є результатом фантазії простих відвідувачів серед ринкового хаосу.

ПЕРЕПОЛОХ

режисер Джон Баррінгтон
Велика Британія — 2011
13 хв.

Плем’я північних воїнів мандрує через безплідні скелясті землі після бою. Їхній помираючий вождь вже готовий передати владу своєму синові, коли перед ними виринає армія зовсім іншого ґатунку.

ФЕЄРВЕРКИ

режисер Віктор Х’юго Дюран
США — 2011
11 хв.

Ті, хто виріс у Лос-Анджелесі, завжди сприймають 4 липня як день феєрверків. Події у фільмів відбуваються на тлі святкової метушні у південному Лос-Анджелесі і присвячені двом хлопцям-підліткам, які намагаються справити враження на групу дівчат.