Іван Сила ( Иван Сила )

Прототипом головного героя фільму став цирковий український силач Іван Фірцак, якого в 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети.

Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який достойно пройшов через серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетом сили і духу.

Расписание показов

Оригінальна назва: Іван Сила
Рік: 2012
Країна: Україна
Жанр:  пригоди , сімейний
Режисер: Віктор Андрієнко
Сценарій: Віктор Андрієнко та Ігор Письменний
Актори: Віктор Андрієнко, Ігор Письменний, Лесь Задніпровський, Ольга Сумська, В’ячеслав Гіндін, Борис Барський, Володимир Комаров, Богдан Бенюк, Володимир Рекша, Сергій Конюшок та двоє найсильніших людей світу — Дмитро Халаджи та Василь Вірастюк
Тривалість: 89 мин.

Фільм демонструється українською мовою.

Трейлер  до фільму :

Про фільм :

Дія фільму розгортається в Європі початку ХХ століття, тому всі до єдиного люди в кадрі, включаючи численну масовку, одягнені в історичні костюми, надані для картини чеською студією «Баррандов». У фільмі немає декорацій — всі сцени зняті в живих будівлях і справжніх інтер’єрах тієї епохи, в справжній фортеці, в теперішньому цирку. Крім того, і всі видовищні та силові трюки виконані у фільмі наживо.

Цікаві факти:

    Усі актори у фільмі одягнені в автентичні історичні костюми початку ХХ століття, надані чеською студією «Баррандов» (Чехія).
Під час зйомок було задіяно 20 ретро-автомобілів (Польща).
У фільмі знялося понад 4000 тисячі акторів масових сцен.
Усі силові трюки у фільмі виконані наживо.
Вага брили, яку в кадрі розбивають ковадлами на грудях у головного героя, який лежить під час трюку на великих цвяхах — 350 кг.
Посуд, старовинні речі, газети, меблі тощо надані приватними колекціонерами та музеями.
Усі циркові сцени знімалися у справжньому цирку Шапіто (Київ), більшість європейських сцен знято у Чернівцях, а також у Кам’янці-Подільському.
Частина зйомок була здійснена на батьківщині Івана Фірцака — в Іршавському районі Закарпаття та на подвірьї та у будинку родини Фірцаків.
Сценарій був написан на дачі Ігоря Пісьменого під Москвою.
Анімаційні сцени зроблені компанією «Sakhaltuev Production Company», формат анімації запропонований Віктором Андрієнком.

Подія на Вк

Подія на Фб