X Международный фестиваль документального кино Docudays UA

Расписание показов

Программа:

24 октября

19:00

  «Документалист»

Рік: 2012
Країна: Латвія
Тривалість: 82 хв.
Режисери: Іварс Звієдріс, Інесе Клява

Інта – різка, жорстка жінка, котра живе сама край мальовничого болота. Одного дня межі її ізольованого світу порушує режисер-документаліст. У його очах Інта – надзвичайний потенційний головний герой стрічки, та здичавіла жінка радше прокляне кіношника, ніж дозволить себе знімати. Утім, наполегливість кінорежисера нарешті розтоплює лід у серці Інти… лише для того, щоб незабаром його розбити.

21:00

Молодежный документальный альманах «Поза Євро»:

«Металобрухт»
«Зося і Запара»
«Відкритий урок»
«Крок до свята»
«Фан-зона»
«З даху»

25 октября

19:00

«24 Відра, 7 Мишей, 18 Років»

Рік: 2012
Країна: Румунія
Тривалість: 30 хв.
Режисери: Маріус Іакоб

Унікальний спосіб життя, що повторюється день у день, повільно перетворив Імре та Пірошку на такі собі музейні експонати. У тихій, ізольованій місцині ми зустрічаємося з подружжям, існування якого залежить від взаємодії з іншим світом та його абсурдністю. Та при цьому їхнє життя стоїть на місці, немов музейна діорама, з якої вони намагаються вибратись.

Подборка анимадок:

«Мадагаскар: Подорожні нотатки»
«Марсель – король Тервурену»
«Моя «Довга пташка»
«Раби»

21:00

«Драган Венде – Західний Берлін»

Рік: 2013
Країна: Німеччина, Сербія
Тривалість: 87 хв.
Режисери: Драґан фон Петровіч, Лена Мюллер

Колись він був королем, але тепер зійшов зі сцени. У цій трагікомічній балканській стрічці молодий белградський оператор Вук стежить за долею свого дядька Драґана Венде – вуличного короля гедоністичної дискосцени у Західному Берліні 1970-х. Йому, як югославу, існування Берлінського муру також було на руку. Нині дядько Вука – старий швейцар у борделі, що живе за рахунок соціальної допомоги і мріє про повернення старих часів. Очима його племінника ми бачимо мікросвіт «жертв змін», котрі будують справжні стратегії виживання в місті, яке все ще не є єдиним цілим.

26 октября

19:00

«Виродок співає найсолодше»

Рік: 2012
Країна: Канада, Данія
Тривалість: 71 хв.
Режисери: Крісті Ґарленд

Пол на прізвисько Силач дуже зайнята людина. Він добре знається на середньому класі й сподівається підняти рівень життя своєї родини до нього. Його вихованці потребують постійного нагляду, адже Силач заробляє на життя, вирощуючи бійцівських півнів і співочих птахів. Крім того, він докладає всіх зусиль, аби витягти свою матір Мері з пияцтва. Їй 75, та вона раз у раз подається на пошуки випивки, натомість зазнаючи поранень. Вона п’є, щоб забути й залити ніч, якої боїться не просто так. Утім, вона все ще читає напам’ять власні вірші, які родина слухає з любов’ю та захопленням. Мері опирається усім спробам Силача, а він таки гне своєї – аж поки не вдається до рішучіших дій.

21:00

Фільми Аундрюса Стоніса:

«Дзвін»
«Ука Укай»
«Одна»

Событие на Вк

Событие на Fb