Хлопці, Ґійоме, до столу (Les Garçons et Guillaume, à table! / Я, снова я и мама)

«Хлопці, Ґійоме, до столу» – режисерський дебют знаного французького коміка, театрального і кіноактора Ґійома Ґальєна («Концерт», «Марія Антуанетта», «Астерікс та Обелікс»). Однойменна вистава за сценарієм Ґальєна багато років з успіхом ішла у Парижі в «Комеді Франсез». Сам Ґальєн виступив у фільмі сценаристом та виконавцем двох головних ролей. У фільмі також знялася Дайян Крюґер.

Расписание показов

Оригінальна назва:Les Garçons et Guillaume, à table!
Рік: 2013
Країна:Франція, Бельгія
Жанр: комедія
Режисер: Ґійом Ґальєн
Сценарій: Ґійом Ґальєн
Композитор: Марі-Жанн Сереро
Акторы: Ґійом Ґальєн, Дайян Крюґер, Андре Маркон, Франсуаза Фабіан, Нану Ґарсіа
Тривалість:85 мин.
Вік: 16+ (зрителям, достигшим 16 лет)
Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Фільм, який треба подивитися!

У Франції фільм вийшов у прокат 20 листопада 2013 року. За результатами першого ж дня зборів у стрічки найвищі показники цього року у Франції.  4500 глядачів лише у Парижі – і це сьомий результат за всю історію французького кіно.
На 43-й «Молодості» фільм показали у повнометражній конкурсній програмі. Стрічка, отримала найвищу оцінку від глядачів і здобула приз глядацьких симпатій фестивалю.
Світова прем’єра фільму відбулася на цьогорічному (2013) Каннському кінофестивалі у програмі «Двотижневик режисерів». На Круазетт стрічка отримала дві нагороди: Ґран-прі Спілки сценаристів та композиторів і Art Cinéma Award.

Фестивалі та нагороди:

«Двотижневик режисерів» МКФ в Каннах, 2013
МКФ Молодість, 2013
-Приз глядацьких симпатій

Трейлер до фільму :

Опис фільму :

Гійом настільки обожнює свою матусю, що всіляко наслідує її манерами і поведінкою. Дивні інтереси, незрозумілі дії змушують оточуючих думати, що все не так просто в житті молодої людини.

Кадри з фільму :

Событие на ФБ

Событие на ВК