СБОРНИК ДОКУМЕНТАЛЬНЫХ ФИЛЬМОВ «ВОКРУГ СПОРТА»

СБОРНИК ДОКУМЕНТАЛЬНЫХ ФИЛЬМОВ «ВОКРУГ СПОРТА»

Смотрите с 1 июля 2016 года

Сеансы:
1 июля, пятница — 20:00;
2 июля, суббота — 17:00;
2 июля, суббота — 21:00;
3 июля, воскресенье — 17:00;
3 июля, воскресенье —19:00;

Кинотеатр Боммер предлагает зрителям погрузится в документальные фильмы на действительно важные темы. Кроме того, создатели проекта «Поза Евро» приглашают к сотрудничеству всех молодых режиссеров желающих развиваться.

 

СОДЕРЖАНИЕ СБОРНИКА:


АРМИЯ ПЕРВОЙ СТОЛИЦЫ
Режиссер: Артем Добрицкий
Продолжительность: 7мин.
Высока вероятность того, что на 90-м году существования футбольный клуб металлист прекратит своё существование. Что останется после него? Останется армия преданных болельщиков, готовых защищать не только родные цвета, но и родной город и страну.

 

 

 

 

 

UKRAINIAN WRESTLING REALITY
Режиссер: Саша Поберайло
Продолжительность: 45 мин.
Противостояние, сила, ярость, боль, азарт, адреналин — неотъемлемые составляющие гладиаторских боев берущих свое начало в древние времена.
Реслинг это зрелищное шоу, популярное во всем мире, которое создают современные гладиаторы каждый вечер выходя на арену.
Какое место реслинга в современной Украине?

 

 

 

Фильмы из цикла «Поза Евро»

Украинско – польский молодежный киноальманаx-лаборатория «Поза Евро» – результат многолетнего сотрудничества Украинской мастерской документального кино с Международной Академией Dragon Forum (Польша). Из многих режиссерских версий, из многих историй сложится общая мозаика современной Украины. Как знаковый, временной повод для творческого наблюдения и образного осмысления предлагается Футбольный чемпионат «Євро 2012».

Однако, кино не о футболе – его отснимут все телеканалы, а об Украине «здесь и сейчас» в связи с этим историческим событием.

 

МЕТАЛОБРУХТ / JUNK

МЕТАЛОБРУХТ АБО СІЛЬСКІ ПРИГОДИ АЛІХАНДРО 12 хв.
Автор і режисер: Дмитро Глухенький
Оператор: Дмитро Глухенький
Режисер монтажу: Олександр Бузько

Там, де закінчується географія і здоровий глузд, є місце для нього. Це історія про людину, в якої є все. Це зовсім не те, що звикли уявляти собі продукти сучасної системи цінностей. Їснуючи на межі мороку алкоголізму і просвітлення, Фенік таки знайшов свою нішу. Хвилює лиш те, що скоро закінчиться металобрухт.

ПО КОЛУ / IN A CIRCLE
ПО КОЛУ, 12 хв.
Автор і режисер: Андрій Литвиненко
Оператор: Володимир Усик
Режисер монтажу: Олександр Бузько

Валерій – вуличний музикант, який приїхав до Києва під час Євро-2012. Він вирішив грати у міській електричці, яку запустили до чемпіонату. Це білосніжний поїзд, який прикрашений логотипами та символікою наймасштабнішого спортивного свята. Але люди, які їздять у електричці, заклопотані проблемами, від яких деякі просто божеволюють у нас на очах. Музикант стає для них можливістю відволіктись від буденності, відчути себе більше щасливими або ще більш роздратуватись.

ВІДКРИТИЙ УРОК / DEMONSTRATION LESSON
ВІДКРИТИЙ УРОК, 14 хв.
Автор і режисер: Наталія Машталер
Оператор: Олександр Машталер
Режисер монтажу: Олександр Бузько

Країна чекала і боялася Євро-2012. Готувалася як могла і як розуміла.
Але чи стане уроком для України те, що відбувалося в літні дні 2012 року?

ПІСЛЯ ДОЩУ / AFTER THE RAIN
ПІСЛЯ ДОЩУ, 12 хв.
Автор і режисер: Наталія Красильникова
Оператор: Руслан Гірін
Режисер монтажу: Олександр Бузько

На час проведення Євро-2012 Хрещатик перетворено на головну фан-зону країни. Готуються до напливу відвідувачів і мешканці наметового містечка, що вже понад 300 днів займає певну частину Крещатику. Отже і в дощ і вітер, в мороз і в літню спеку стоять намети посеред самісінького центру міста, і сидять у них люди. Старі й молоді сидять за ідею, в якій намагаються переконати усіх перехожих. Та наш фільм не про політику, а про місто в місті, бо люди залишаються людьми у будь-якій ситуації.

КРОК ДО СВЯТА / A STONE’S THROW FROM A HOLIDAY
КРОК ДО СВЯТА, 14 хв.
Автор і режисер: Поліна Кельм
Оператор: Діана Оліфірова, Руслан Гірін
Режисер монтажу: Олександр Бузько

В самому центрі Києва, в самому старому театрі Києва, театрі оперети, працює останній, сорок третій сезон, костюмерша — Діна Степанівна. Вона багато бачила на своєму віку, ще більше бачив театр. А позаду театру спокійно стояв стадіон. Та ось настав час, і стадіон прокинувся. В країну прийшло велике свято – свято футболу. Що робити театру, Діні Степановні, аби вижити в буремному спортивному житті сьогодення… Залишається одне – почати грати в футбол!

По вопросам бронирования билетов обращайтесь по тел.:
(098) 905-38-32
(093) 140-20-36
(095) 581-26-96
———————————
Цена билета:
25 грн. — льготный
35 грн. — полный
———————————