Концерты

Kharkiv Hardkore Fest 8 апреля 2017 Боммер

Изображение 1 из 1

 

STINX — справжні ветерани українського панк-року!
vk.com/stinxpunx

> SPIKERS — відкриття минулого року! Спід-метал/панк бомба з Києва!
vk.com/spikerspunx

> ZRADA — хардкор/панк з Харкова. Повертається з першого в цьому році євро-туру!
vk.com/zradahc

> HINNOM VULTURES — Краст/дарк хк сторона метал-панку з Запоріжжя. Вперше у Харкові!
vk.com/hv666metalpunks

> The DOPS — олдскульний рокнрольний панк з Харкова.
vk.com/thedopspunkrockband

> ALL AGAINST ALL — мелодійний хардкор з впливом скрімо. Харків!
vk.com/all_against_all

> KNIFEMAN — хардкор/метал з Харкова
vk.com/knifemanband

Святкуємо квітневі Дні Народження нашої ХКХК родини.

Чи багато у нас банд, хто поєднує метал та панк?? Не дуже! Чи багато тих, кому це вдається дууужжжеее вдало?! Майже немає!
Київські SPIKERS вирішили виправити це, змішав спід-метал та панк та записав бомбовий альбом у 2016-у році, почав концертну діяльність у 2017-му сольним концертом у Києві.
Другий концерт хлопців — у нас на фесті 8-го квітня.

Чи багато в Україні панк банд, що зібрались у середині 2000х? Не дуже. Чи багато тих, хто ще й досі активні? Майже немає.
STINX зібрались у Чернигові у 2005-у році, та у 2006-му вже видали свій перший альбом «Kids of the Streets», якому й на той час не було аналогів в Україні, та він й досі залишається свіжим та цікавим. Після цього хлопці переїхали до Києва, видали другий повноформатний альбом «Graduating Speed» у 2010-му, та третій альбом «Game Called Life» у 2016-му році, тримая свою марку рокнрольного стрітпанку.
Останній раз STINX грали у Харкові 5 років тому — тобто неприпустимо давно. Ми вирішили це виправити та запросили їх до нас на фест!

Ще один іногородній учасник фесту — це запорізька метал-панк машина HINNOM VULTURES. Хлопці зібрались менш ніж два роки тому, пережили три зміни складу учасників, але вже встигли зіграти біля 20 концертів в Україні.
Їх можна любити, їх можна ненавидити, але цей потужний краст/дарк-хардкор бульдозер не залишить нікого байдужим.
На жаль записи банди не можуть передати всього натиску та могутньості колективу та будуть перезаписані незабаром.
Вперше у Харкові!

Харківcький KNIFEMAN був створений у 2013-му році як проект однієї людини. Після випуску першого демо стало вже зрозуміло, що цей потужний хардкор-панк потяг з металевим впливом неможливо та навіть злочинно тримати лише вдома, на студії чи в інтернеті. Тому було зібрано повний склад гурту, та за останні пару років були зіграні всього 3 концерти. Це, звісно, цілковите неподобство! Сподіваємось, що з новим складом банди ми будемо її чути та бачити частіше! У березні KNIFEMAN грають в Запоріжжі.
8-го квітня — у нас на KHARKIV HARDCORE FEST!

Чомусь у хардкор команд в нашій країні є властивість не існувати довго. Тому коли зустрічаєш команду, яка існує з 2009-го року, то вона однозначно викликає зацікавленість. Такою командою є ще один харківський учасник — ALL AGAINST ALL.
Хлопці встигли зробити один тур, мають на рахунку півсотні концертів, та після невеликого періоду затишшя у них відкрилося друге дихання, та зараз планують нові записи та обіцяють скоро оприлюднити перший офіційний відеокліп на нову пісню.
8-е квітня на ХКХК Фест.

Чи багато в Україні хардкор/панк команд? Не дуже. Чи багато тих, хто представляє Україну за кордоном і відіграли вже далеко за сотню концертів? Майже немає.
Щойно повернувшись з свого четвертого європейського туру, ZRADA гратиме останній концерт в рамках туру у нас на Kharkiv Hardcore FEST 8-го квітня!
 

Час оголосити черговість виступів команд у суботу.
Всі, хто прийде вчасно, до початку виступу першої банди, отримають безкоштовний бонус — квиток в кіно. При чому буде три варіанти на вибір. Подробиці завтра.

17:00 — 17:30 — KNIFEMAN
17:50 — 18:20 — ALL AGAINST ALL
18:40 — 19:00 — HINNOM VULTURES
19:20 — 19:50 — THE DOPS
20:10 — 20:40 — SPIKERS
21:00 — 21:30 — ZRADA
21:50 — 22:30 — STINX

 

https://vk.com/hcgig5